Březen 2018

Kolotoče Praha 10 - Hagibor 2018

12. března 2018 v 10:21
Místo: ul. Vinohradská, Praha 10 - Strašnice
Termín: 15.3. - 8.4.2018

Areál Hagibor, Tram zastávka Vinohradské hřbitovy.
Denně 10:00 - 20:00

Atrakce (2017): Autodrom, Lavice Crazy Wave, Horská dráha, Circus, Chobotnice, Klece, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětský vláček, Dětské houpačky, Trampolíny, Skákací hrad . . .




Žirovnická pouť 2018

11. března 2018 v 9:51
Místo: Žirovnice, Kraj Vysočina
Termín: 30.3. - 2.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Break Dance, Autodrom, Lavice, Létající labutě, Bobová dráha, Malý řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Trampolíny, Skákací hrad . . .



Dobrovodská pouť 2018

11. března 2018 v 9:43
Místo: Dobrá Voda u Českých Budějovic, Jihočeský kraj
Termín: 30.3. - 2.4.2018

Atrakce (2017): Centrifuga, Break Dance, Extreme, Autodrom, Lavice, Houpající loď, Bobová dráha, Létající labutě, Peklo, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Dětské houpačky, Aquazorbing, Skákací hrady, 5D Simulator . . .



Sedlecká pouť 2018

6. března 2018 v 11:27
Místo: Kutná Hora, Středočeský kraj
Termín: 30.3. - 2.4.2018

Atrakce: 2x Extreme, Techno Power, Break Dance, Katapult Bungee, Booster, Move It, Star Flyer, Autodromy, Lavice Avengers, Lavice Crazy Wave, Bobová dráha, Houpající loď, Chobotnice, Létající labutě, Twister, Strašidelný dům, Peklo, Circus, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Létající dráčci, Autíčka, Dětský vláček, Dětská manéž, Trampolíny, Houpačky, Aquazorbing, Skákací hrady, 5D Simulator . . .



































Úherecká pouť 2018

3. března 2018 v 9:52
Místo: Úherce, Plzeňský kraj
Termín: 24.3. - 25.3.2018

Atrakce (2017): Techno Power, Autodrom, Ruské kolo, Lavice Crazy Surf, Bobová dráha, Houpající loď, Klece, Strašidelný hrad, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětské houpačky, Jumbo Létající sloni, Ponící, Skákací hrad, 4D Simulátor . . .

Pátek 23.3.2018 Pouť pro děti z Ústavu sociální péče Zbůch
Pátek 23.3.2018 Pouťový šipkový turnaj Ponorka klub







Poutě 2018

3. března 2018 v 9:14 Poutě 2018
Seznam poutí a akcí v kraji: Středočeském, Královéhradeckém, Pardubickém, Libereckém, Jihočeském, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském.

Poslední aktualizace: 14.6.2018
Seznam není kompletní, pracuje se na jeho vývoji.

Středočeský kraj


Okres Praha-západ


Hradištko: 15.6. - 17.6.2018
Zvole u Prahy: 13.7. - 15.7.2018
Mníšek pod Brdy: 20.7. - 22.7.2018
Horoměřice: 28.7. - 29.7.2018
Libčice nad Vltavou: 25.8. - 26.8.2018 (posvícení)

Okres Praha-východ

Lázně Toušeň: 4.5. - 6.5.2018
Strančice: 27.7. - 29.7.2018
Mukařov: 17.8. - 19.8.2018
Úvaly: 7.9. - 9.9.2018 (posvícení)
Stará Boleslav-Brandýs nad Labem: 28.9. - 30.9.2018

Okres Mělník

Chorušice: 4.8. - 5.8.2018


Okres Mladá Boleslav

Mnichovo Hradiště: 27.7. - 29.7.2018

Okres Nymburk

Libice nad Cidlinou: 27.4. - 29.4.2018
Milovice: 15.6. - 17.6.2018 (Votvírák)
Městec-Králové: 14.7. - 15.7.2018
Sadská: 24.8. - 26.8.2018 (posvícení)
Nymburk: 1.9. - 2.9.2018 (posvícení)

Okres Kolín

Cerhenice: 19.5. - 20.5.2018
Zásmuky: 4.8. - 5.8.2018
Kolín: 24.8. - 27.8.2018 (posvícení)
Český Brod: 21.9. - 23.9.2018 (posvícení)


Okres Kutná Hora

Kutná Hora: 29.3. - 2.4.2018
Žleby: 12.5. - 13.5.2018
Sudějov: 28.7. - 29.7.2018
Kácov: 17.8. - 19.8.2018

Okres Benešov

Vlašim: 1.5.2018 (Májové slavnosti)
Neveklov: 12.5. - 13.5.2018
Ostředek: 19.5. - 20.5.2018
Benešov: 1.5.2018 (jarmark)
Sázava: 5.7. - 8.7.2018 (Sázavská pouť)
Netvořice: 18.8. - 19.8.2018
Trhový Štěpánov: 25.8. - 26.8.2018

Okres Příbram

Dobříš: 19.5.2018 (Májové slavnosti)
Rožmitál pod Třemšínem: 19.5. - 20.5.2018
Příbram: 7.7. - 8.7.2018
Smolotely: 21.7. - 22.7.2018
Bohutín: 21.7. - 22.7.2018
Hřiměždice: 27.7.2018
Sedlec-Prčice: 10.8. - 12.8.2018 (posvícení)
Sedlčany: 18.8. - 19.8.2018


Okres Rakovník

Řevničov: 30.6. - 1.7.2018
Břežany: 14.7. - 15.7.2018
Čistá: 28.7. - 29.7.2018
Rakovník: 31.8. - 2.9.2018 (posvícení)
Nové Strašecí: 8.9. - 9.9.2018 (posvícení)

Okres Beroun

Zdice: 19.10. - 21.10.2018 (posvícení)

Okres Kladno

Tuchlovice: 5.5. - 6.5.2018
Třebíz: 2.6. - 3.6.2018
Smečno: 28.7. - 29.7.2018

Hlavní město Praha


Královéhradecký kraj


Okres Hradec Králové

Smidary: 12.5. - 13.5.2018
Nový Bydžov: 11.8. - 13.8.2018 (pouť a posvícení)
Hradec-Králové: 14.9. - 15.9.2018 (dožínky)

Okres Náchod

Hořičky: 18.5. - 20.5.2018
Broumov: 29.6. - 1.7.2018
Česká Skalice: 6.7. - 8.7.2018 (pouť), 24.8. - 27.8.2018 (posvícení)
Hronov: 14.7. - 15.7.2018
Náchod: 11.8. - 12.8.2018
Police nad Metují: 18.8. - 19.8.2018
Jaroměř: 28.9. - 30.9.2018

Okres Trutnov

Dolní Branná: 28.4. - 29.4.2018
Pilníkov: 2.6. - 3.6.2018
Vrchlabí: 9.6. - 10.6.2018
Borovnice u Staré Paky: 16.6. - 17.6.2018
Špindlerův Mlýn: 22.6. - 24.6.2018
Dolní Kalná: 29.6. - 1.7.2018
Vítězná: 7.7.2018 (den obce)
Úpice: 27.7. - 29.7.2018
Hostinné: 3.8. - 5.8.2018 (porcinkule)
Horní Maršov: 11.8. - 12.8.2018
Batňovice: 25.8. - 26.8.2018

Okres Jičín

Miletín: 14.4. - 15.4.2018
Hořice: 5.5. - 6.5.2018
Nová Paka: 17.8. - 19.8.2018
Pecka: 24.8. - 26.8.2018

Okres Rychnov nad Kněžnou

Kostelec nad Orlicí: 13.4. - 15.4.2018
Potštejn: 18.5. - 20.5.2018
Rychnov nad Kněžnou: 25.5. - 27.5.2018
Dobruška: 25.5. - 27.5.2018
Častolovice: 15.6. - 17.6.2018
Rokytnice v Orlických Horách: 27.7. - 29.7.2018
Opočno: 3.8. - 5.8.2018 (porcinkule)
Lukavice: 18.8. - 19.8.2018


Pardubický kraj


Okres Chrudim

Trhová Kamenice: 5.5. - 6.5.2018
Svratouch: 19.5. - 20.5.2018
Bojanov: 16.6. - 17.6.2018
Chrudim: 10.8. - 12.8.2018
Ronov nad Doubravou: 10.8. - 12.8.2018
Heřmanův Městec: 24.8. - 27.8.2018
Nasavrky: 1.9. - 2.9.2018

Okres Pardubice

Dříteč: 23.6. - 24.6.2018
Pardubice-Polabiny: 22.9.2018

Okres Svitavy

Opatov: 12.5. - 13.5.2018
Jaroměřice: 20.5.2018
Bystré: 23.6. - 24.6.2018
Oldřiš: 14.7. - 15.7.2018
Městečko Trnávka: 21.7. - 22.7.2018
Stašov: 11.8. - 12.8.2018
Jevíčko: 18.8. - 19.8.2018
Březová nad Svitavou: 25.8. - 26.8.2018
Svitavy: 1.9. - 2.9.2018
Rohozná: 29.9. - 30.9.2018


Okres Ústí nad Orlicí

Letohrad: 11.5. - 13.5.2018
Brandýs nad Orlicí: 25.5. - 27.5.2018
Rudoltice: 8.6. - 10.6.2018
Ústí nad Orlicí: 17.8. - 19.8.2018
Jablonné nad Orlicí: 24.8. - 26.8.2018


Liberecký kraj


Okres Česká Lípa

Horní Police: 30.6. - 1.7.2018
Brniště: 13.7. - 15.7.2018
Skalice u České Lípy: 21.7. - 22.7.2018
Doksy: 28.7.2018
Nový Bor: 18.8. - 19.8.2018

Okres Jablonec nad Nisou

Desná: 11.5. - 13.5.2018
Železný Brod: 8.6. - 10.6.2018 (jarmark)
Zásada: 7.7. - 8.7.2018


Okres Liberec

Jítrava: 12.5. - 13.5.2018
Chrastava: 1.6. - 3.6.2018 (slavnosti)
Rašovka: 8.6. - 10.6.2018
Osečná: 15.6. - 17.6.2018
Všelibice: 7.7. - 8.7.2018
Bílý kostel nad Nisou: 14.7. - 15.7.2018
Kryštofovo Údolí: 28.7. - 29.7.2018
Dolní Řasnice: 18.8. - 19.8.2018
Hrádek nad Nisou: 24.8. - 26.8.2018
Hlavice: 25.8. - 26.8.2018
Sychrov: 1.9. - 2.9.2018
Liberec-Ruprechtice: 14.9. - 16.9.2018 (pouť a slavnosti)

Okres Semily

Libštát: 28.4. - 29.4.2018
Mříčná: 12.5. - 13.5.2018
Bělá: 26.5. - 27.5.2018
Víchová nad Jizerou: 1.6. - 3.6.2018
Semily: 22.6. - 24.6.2018
Bozkov: 30.6. - 1.7.2018
Jablonec nad Jizerou: 7.7. - 8.7.2018
Poniklá: 28.7. - 29.7.2018
Tatobity: 11.8. - 12.8.2018
Jilemnice: 11.8. - 12.8.2018
Rovensko pod Troskami: 28.9. - 30.9.2018
Rokytnice nad Jizerou-Horní Rokytnice: 29.9. - 30.9.2018



Jihočeský kraj


Okres České Budějovice

Dobrá Voda u Českých Budějovic: 30.3. - 2.4.2018
Hluboká nad Vltavou: 18.5. - 20.5.2018
Svatý Jan nad Malší: 20.5.2018
Ševětín: 26.5. - 27.5.2018
Holašovice: 26.5. - 27.5.2018
Týn nad Vltavou: 16.6. - 17.6.2018
Horní Bukovsko: 7.7. - 8.7.2018
Borovany: 21.7. - 22.7.2018
Jílovice: 28.7. - 29.7.2018
Ledenice: 11.8. - 12.8.2018
Dubné: 17.8. - 19.8.2018
Chrášťany: 25.8. - 26.8.2018
Hrdějovice: 25.8. - 26.8.2018

Okres Český Krumlov

Blansko u Kaplice: 28.4. - 29.4.2018
Frymburk: 8.6. - 9.6.2018 (slavnosti)
Besednice: 7.7. - 8.7.2018
Horní Planá: 14.7. - 15.7.2018
Benešov nad Černou: 28.7. - 29.7.2018
Brloh: 4.8. - 5.8.2018
Velešín: 1.9. - 2.9.2018
Soběnov: 8.9. - 9.9.2018
Kájov: 13.10. - 14.10.2018

Okres Jindřichův Hradec

Lomnice nad Lužnicí: 23.6. - 24.6.2018
Kardašova Řečice: 23.6. - 24.6.2018
Stráž nad Nežárkou: 30.6. - 1.7.2018
Studená: 7.7. - 8.7.2018
Kostelní Vydří: 14.7. - 15.7.2018
Jindřichův Hradec: 3.8. - 5.8.2018 (porcinkule)
Suchdol nad Lužnicí: 10.8. - 12.8.2018
Chlum u Třeboně: 18.8. - 19.8.2018
Nová Včelnice: 18.8. - 19.8.2018
Kunžak: 25.8. - 26.8.2018
Strmilov: 1.9. - 2.9.2018

Okres Písek

Písek: 8.6. - 10.6.2018 (slavnosti)
Protivín: 28.7. - 29.7.2018
Čížová: 28.7. - 29.7.2018
Putim: 11.8. - 12.8.2018
Milevsko: 23.8. - 26.8.2018 (posvícení)
Sepekov: 8.9. - 9.9.2018, 15.9. - 16.9.2018
Záhoří: 29.9. - 30.9.2018 (pouť a posvícení)

Okres Prachatice

Šumavské Hoštice: 13.5.2018
Vlachovo Březí: 19.5. - 20.5.2018
Vimperk: 2.6. - 3.6.2018
Stachy: 7.7. - 8.7.2018
Vítějovice: 14.7. - 15.7.2018
Čkyně: 20.7. - 22.7.2018
Lhenice: 28.7. - 29.7.2018
Borova Lada: 28.7. - 29.7.2018
Strunkovice nad Blanicí: 4.8. - 5.8.2018
Vacov: 10.8. - 12.8.2018

Okres Strakonice

Mnichov: 29.4.2018
Nihošovice: 16.6. - 17.6.2018
Radomyšl: 22.6. - 24.6.2018
Skočice: 30.6. - 1.7.2018
Chelčice: 21.7. - 22.7.2018
Volyně: 4.8. - 5.8.2018
Blatná: 18.8. - 19.8.2018
Strakonice: 28.9. - 30.9.2018

Okres Tábor

Opařany: 19.5. - 20.5.2018
Chýnov: 26.5. - 27.5.2018
Chotoviny: 30.6. - 1.7.2018
Jistebnice: 21.7. - 22.7.2018
Slapy: 1.9. - 2.9.2018
Sezimovo Ústí: 15.9. - 16.9.2018

Ústecký kraj


Okres Chomutov

Vejprty: 28.7.2018
Březno: 18.8. - 19.8.2018
Jirkov: 8.9.2018
Strupčice: 28.9. - 30.9.2018

Okres Děčín

Jiříkov: 2.6. - 3.6.2018
Vilémov u Šluknova: 17.8. - 19.8.2018
Česká Kamenice: 8.9.2018
Jiříkov (Neugersdorf): 27.7. - 1.8.2018

Okres Litoměřice

Krabčice: 20.4. - 22.4.2018 (Řípská pouť)
Brozany nad Ohří: 5.5. - 6.5.2018
Štětí-Radouň: 16.6.2018
Stračí: 29.6. - 1.7.2018
Lukavec: 7.7. - 8.7.2018
Čížkovice: 28.7. - 29.7.2018
Chodouny: 28.7.2018
Budyně nad Ohří: 4.8. - 5.8.2018
Libochovice: 10.8. - 12.8.2018
Lovosice: 28.9.2018

Okres Louny

Jimlín: 19.5. - 20.5.2018
Citoliby: 27.7. - 29.7.2018
Lubenec: 3.8. - 5.8.2018
Touchovice: 11.8. - 12.8.2018
Žatec: 31.8. - 1.9.2018 (Žatecká Dočesná)

Okres Most

Horní Jiřetín: 11.8. - 12.8.2018

Okres Teplice

Teplice: 26.5. - 27.5.2018 (Zahájení lázeňské sezóny)
Proboštov: 16.6. - 17.6.2018
Mstišov: 22.6. - 24.6.2018
Osek: 18.8. - 19.8.2018
Krupka: 8.9. - 9.9.2018 (poutní slavnosti)
Košťany: 15.9. - 16.9.2018

Okres Ústí nad Labem

Chabařovice: 19.5. - 20.5.2018



Karlovarský kraj


Okres Cheb

Okres Karlovy Vary

Abertamy: 16.6. - 17.6.2018
Nejdek: 16.6.2018

Okres Sokolov


Plzeňský kraj


Okres Domažlice

Holýšov: 29.6. - 1.7.2018
Štichov: 14.7. - 15.7.2018
Horšovský Týn: 26.7. - 29.7.2018
Postřekov: 28.7. - 29.7.2018
Staňkov: 28.7. - 29.7.2018
Domažlice: 10.8. - 12.8.2018 (Chodské slavnosti a pouť)
Poběžovice: 17.8. - 19.8.2018 (pouťové slavnosti)
Bělá nad Radbuzou: 15.9. - 16.9.2018

Okres Klatovy

Strážov: 28.4. - 29.4.2018
Klatovy: 5.7. - 8.7.2018
Kašperské Hory: 3.8. - 5.8.2018
Horážďovice: 18.8. - 19.8.2018
Švihov: 1.9. - 2.9.2018
Sušice: 1.9. - 2.9.2018
Nýrsko: 13.10. - 14.10.2018 (posvícení)

Okres Plzeň-jih

Přeštice: 19.5. - 20.5.201
Nepomuk: 18.5. - 20.5.2018
Stod: 21.7. - 22.7.2018


Okres Plzeň-sever

Úherce: 24.3. - 25.3.2018
Vejprnice: 28.4. - 29.4.2018
Heřmanova Huť: 19.5. - 20.5.2018
Kralovice: 22.6. - 24.6.2018
Úněšov: 7.7. - 8.7.2018
Nýřany: 7.7. - 8.7.2018
Ledce: 27.7. - 29.7.2018
Krsy: 4.8. - 5.8.2018
Kožlany: 10.8. - 12.8.2018
Chotíkov: 15.9. - 16.9.2018
Třemošná: 29.9. - 30.9.2018

Okres Plzeň-město

Nezvěstice: 5.5. - 6.5.2018
Nebílovský Borek: 6.5.2018
Dýšina: 26.5. - 27.5.2018
Plasy: 11.8. - 12.8.2018
Starý Plzenec: 7.9. - 9.9.2018
Křimice: 15.9. - 16.9.2018

Okres Rokycany

Litohlavy: 30.6. - 1.7.2018
Stupno: 10.8. - 12.8.2018
Volduchy: 25.8. - 26.8.2018

Okres Tachov

Černošín: 28.4. - 29.4.2018
Bezdružice: 5.5. - 6.5.2018
Sytno: 23.6. - 24.6.2018
Svojšín: 30.6. - 1.7.2018
Chodová Planá: 30.6. - 1.7.2018
Erpužice: 6.7. - 8.7.2018
Brod nad Tichou: 21.7. - 22.7.2018
Kladruby: 17.8. - 19.8.2018