Listopad 2016

Ondrejský jarmok Brezno 2016

23. listopadu 2016 v 19:29
Místo: Brezno, Banskobystrický kraj
Termín: 24.11. - 26.11.2016

Atrakce (2015): Break Dance Selfie Party, Booster, Horská dráha, Autodrom, Poníci, Dětská autíčka . . .



Kateřinské hody Mutěnice 2016

17. listopadu 2016 v 20:50
Místo: Mutěnice, Jihomoravský kraj
Termín: 18.11. - 22.11.2016

Program akce zde.

Atrakce: Skater, Ktapult Bungee, Autodrom, Extreme, Ruské kolo, Magic House, Lavice, Break Dance, Star Flyer, Malý řetízkový kolotoč, Dětská manéž . . .

Poutě 2017 Morava a Slezsko

15. listopadu 2016 v 15:48 Poutě 2017
Seznam poutí a akcí s LTZ v kraji: Moravskoslezském, Zlínském, Olomouckém, Jihomoravském a v kraji Vysočina.

Víte termín poutě ve vašem městě/obci? napište nám ho do komentářů, děkujeme.

Seznam poutí v v Čechách zde.


Poslední aktualizace: 25.9.2017


Moravskoslezský kraj


Okres Frýdek-Místek

Brušperk: 22.4. - 23.4.2017
Dobrá u FM: 29.4. - 30.4.2017
Staříč: 7.5.2017
Janovice: 6.5. - 7.5.2017
Sviadnov: 13.5. - 14.5.2017
Ostravice: 10.6. - 11.6.2017
Paskov: 12.8. - 13.8.2017
Krmelín: 24.6. - 25.6.2017
Palkovice: 24.6. - 25.6.2017
Sedliště: 17.6. - 18.6.2017
Raškovice (Pražmo): 20.5. - 21.5.2017
Malenovice: 29.7. - 30.7.2017
Metylovice: 5.8. - 6.8.2017
Čeladná: 20.5. - 21.5.2017
Kunčice pod Ondřejníkem: 22.7. - 23.7.2017
Kozlovice: 29.9. - 2.10.2017 (krmáš)
Třanovice: 26.8. - 27.8.2017
Hnojník: 19.8. - 20.8.2017
Třinec: 6.5.2017 (Hutnický den)
Nýdek: 7.10. - 8.10.2017
Mosty u Jablunkova: 14.10. - 15.10.2017

Okres Nový Jičín

Odry: 10.6. - 11.6.2017 (Oderské dny)
Hodslavice: 24.6. - 25.6.2017
Štramberk: 27.5. - 28.5.2017
Veřovice: 13.8.2017
Kopřivnice: 25.8. - 27.8.2017
Ženklava: 4.6.2017
Rožnov pod Radhoštěm: 23.7.2017
Mořkov: 29.4. - 30.4.2017
Bernartice nad Odrou: 28.5.2017
Příbor: 9.9. - 10.9.2017
Hájov: 12.8.2017, 9.10.2017 (krmáš)
Bartošovice: 2.7.2017
Vražné: 22.7.2017 (slavnosti)
Suchdol nad Odrou: 10.6. - 11.6.2017
Studénka: 26.8. - 27.8.2017
Nová Horka: 7.5.2017

Okres Ostrava-město

Ostrava-Stará Bělá: 13.5. - 14.5.2017
Ostrava-Svinov: 17.6. - 18.6.2017
Ostrava-Poruba: 9.9. - 10.9.2017
Ostrava-Nová Bělá: 9.9. - 10.9.2017
Ostrava-Pustkovec: 3.9.2017 (krmáš)
Ostrava-Polanka nad Odrou: 21.7. - 23.7.2017
Ostrava-Bartovice: 29.7.2017
Ostrava-Petřkovice: 14.10. - 15.10.2017 (krmáš)
Vratimov: 24.6. - 25.6.2017
Šenov: 26.8.2017 (jarmark)
Klimkovice: 9.9.2017 (jarmark)
Václavovice: 28.9.2017

Okres Karviná

Karviná: 9.6. - 10.6.2017 (dny Karviné)
Doubrava: 19.8.2017 (obecní slavnosti)
Petrovice u Karviné: 26.8.2017 (obecní slavnosti)
Bohumín-Starý Bohumín: 10.9.2017
Bohumín-Skřečoň: 17.9.2017
Horní Suchá: 7.5.2017
Rychvald: 5.7. - 6.7.2017
Petřvald: 15.7. - 16.7.2017
Dolní Lutyně: 24.6. - 25.6.2017
Albrechtice u Českého Těšína: 2.7.2017
Stonava: 22.7. - 23.7.2017
Orlová: 27.5.2017 (den města)
Dětmarovice: 22.7. - 23.7.2017
Havířov: 8.9. - 9.9.2017 (Hornické slavnosti)
Český Těšín: 9.6. - 11.6.2017 (Svátek Tří Bratří)


Okres Opava

Markvartovice: 10.6. - 11.6.2017 (odpust)
Neplachovice: 25.6.2017 (karmaš)
Píšť: 4.8. - 7.8.2017 (odpust)
Kobeřice: 11.8. - 13.8.2017 (odpust)
Šilheřovice: 12.8. - 13.8.2017 (odpust)
Kravaře: 25.8. - 28.8.2017 (odpust)
Kravaře-Kouty: 12.8. - 13.8.2017
Hrabyně: 12.8. - 13.8.2017
Hlučín: 2.9. - 3.9.2017 (krmáš)

Okres Bruntál

Vrbno pod Pradědem: 10.6. - 11.6.2017 (slavnosti)
Bruntál: 17.6. - 18.6.2017 (slavnosti)
Leskovec nad Moravicí: 12.8. - 13.8.2017 (hody)

Olomoucký kraj


Okres Olomouc

Nová Hradečná: 12.8. - 13.8.2017
Dub nad Moravou: 1.9. - 3.9.2017
Grygov: 20.5. - 21.5.2017 (hody)
Litovel: 7.5.2017
Majetín: 1.7. - 2.7.2017 (hody)
Červenka: 5.8. - 6.8.2017
Cholina: 12.8. - 13.8.2017
Uničov: 1.5.2017
Štěpánov: 11.8. - 13.8.2017
Hnojice: 19.8. - 20.8.2017 (hody)

Okres Prostějov

Ptení: 13.5. - 14.5.2017
Plumlov: 8.6. - 11.6.2017 (hody)
Prostějov: 16.9. - 17.9.2017 (Hanácké slavnosti)

Okres Přerov

Bělotín: 22.4. - 23.4.2017 (hody)
Potštát: 16.6. - 18.6.2017 (slavnosti)
Troubky: 14.7. - 16.7.2017 (hody)
Drahotuše: 22.7. - 23.7.2017
Tučín: 22.7. - 23.7.2017 (hody)
Přerov: 4.8. - 6.8.2017 (hody)
Kojetín: 11.8. - 13.8.2017 (hody)
Osek nad Bečvou: 9.9. - 10.9.2017 (hody)

Okres Šumperk

Velké Losiny, Maršíkov: 10.6. - 11.6.2017
Staré Město pod Sněžníkem: 22.7. - 23.7.2017
Pekařov: 11.8. - 13.8.2017
Úsov: 20.8.2017
Leština: 28.9. - 2.10.2017 (hody)

Okres Jeseník


Zlínský kraj


Okres Vsetín

Loučka u Vsetín: 7.5. - 8.5.2017
Pozděchov: 22.4. - 23.4.2017
Nový Hrozenkov: 24.6. - 25.6.2017
Vidče: 5.7. - 6.7.2017
Zašová: 1.7. - 2.7.2017
Rožnov pod Radhoštěm: 22.7. - 23.7.2017
Hovězí: 22.7. - 23.7.2017
Valašské Meziříčí: 16.6. - 17.6.2017 (Grill Párty)
Valašská Polanka: 24.6. - 25.6.2017
Hutisko-Solanec: 6.5. - 7.5.2017
Prostřední Bečva: 28.5.2017
Horní Bečva: 24.6. - 25.6.2017
Velké Karlovice: 5.8. - 6.8.2017
Pržno: 10.9.2017
Horní Lídeč: 28.9. - 1.10.2017

Okres Zlín

Zlín-Louky: 26.3.2017
Halenkovice: 6.5. - 7.5.2017
Pohořelice: 13.5. - 14.5.2017
Mysločovice: 10.6. - 11.6.2017
Slušovice: 24.6. - 25.6.2017
Kudlov: 23.9. - 24.9.2017
Otrokovice: 1.5.2017 (Májová pouť), 29.9. - 1.10.2017 (Michalská pouť)
Luhačovice: 8.7. - 9.7.2017
Podhradí: 22.7. - 23.7.2017
Pozlovice: 22.7. - 23.7.2017
Provodov: 5.8. - 6.8.2017
Březnice: 26.8. - 27.8.2017
Uherský Brod: 29.9. - 1.10.2017
Štítná nad Vláří: 5.5. - 7.5.2017

Okres Uherské Hradiště

Pitín: 6.5. - 7.5.2017
Topolná: 27.5. - 28.5.2017
Nezdenice: 1.7.2017 (hody)
Březolupy: 19.8. - 20.8.2017
Velehrad: 4.7. - 5.7.2017
Kunovice: 29.9. - 1.10.2017 (hody)
Babice: 14.10. - 15.10.2017 (hody)
Uherský Ostroh: 14.10. - 15.10.2017 (hody)
Buchlovice: 11.11. - 12.11.2017 (hody)

Okres Kroměříž

Míškovice: 17.6. - 18.6.2017
Rajnochovice: 29.7. - 30.7.2017
Kvasice: 12.8. - 13.8.2017
Rymice: 18.8. - 20.8.2017
Chropyně: 2.9. - 3.9.2017
Koryčany: 9.9. - 10.9.2017
Kyselovice: 29.9. - 1.10.2017 (hody)

Jihomoravský kraj


Okres Blansko

Cetkovice: 5.5. - 7.5.2017
Skalice nad Svitavou: 26.5. - 28.5.2017
Vavřinec-Veselice: 9.6. - 11.6.2017
Svitávka: 17.6. - 18.6.2017
Drnovice: 9.6. - 11.6.2017
Lysice: 24.6. - 25.6.2017
Valchov: 24.6. - 25.6.2017
Deštná: 24.6. - 25.6.2017
Vysočany: 1.7. - 2.7.2017
Letovice: 1.7. - 2.7.2017
Boskovice: 28.7. - 30.7.2017
Knínice: 22.4. - 23.4.2017
Šebetov: 22.7. - 23.7.2017
Voděrady: 19.8. - 20.8.2017
Žďárná: 26.8. - 27.8.2017
Vanovice: 23.9. - 24.9.2017

Okres Brno-město

Brno: 26.5. - 25.6.2017 (Ignis Brunensis)

Okres Brno-venkov

Pasohlávky: 5.5. - 6.5.2017 (Zahájení turistické sezóny)
Rosice: 10.6. - 11.6.2017
Zakřany: 12.8. - 13.8.2017
Vysoké Popovice: 23.6. - 25.6.2017
Dolní Kounice: 10.6. - 11.6.2017
Rajhrad: 1.7. - 2.7.2017
Říčany: 2.7.2017
Oslavany: 15.7. - 16.7.2017
Ivančice: 29.7. - 30.7.2017
Pozořice: 12.8. - 13.8.2017
Blučina: 19.8. - 21.8.2017 (hody)
Zbraslav: 2.9. - 3.9.2017
Židlochovice: 9.9. - 10.9.2017 (hody)

Okres Břeclav

Tvrdonice: 3.6. - 4.6.2017 (slavnosti)
Podivín: 1.7. - 2.7.2017 (hody)
Strachotín: 4.8. - 6.8.2017 (hody)
Břeclav: 29.9. - 1.10.2017 (slavnosti)
Hustopeče: 18.8. - 20.8.2017 (hody)
Mikulov: 8.9. - 10.9.2017 (vinobraní)
Lanžhot: 16.9. - 17.9.2017 (hody)

Okres Hodonín

Blatnice pod Svatým Antonínkem: 18.6.2017
Kyjov: 10.11. - 12.11.2017 (hody)
Strážnice: 11.8. - 13.8.2017
Bzenec: 11.8. - 13.8.2017, 15.9. - 16.9.2017 (vinobraní)
Šardice: 29.9. - 2.10.2017 (hody)
Dubňany: 14.10. - 15.10.2017 (hody)
Dolní Bojanovice: 1.10. - 3.10.2017 (hody)
Lipov: 28.10. - 29.10.2017
Mutěnice: 26.11. - 28.11.2017 (hody)

Okres Vyškov

Bučovice: 30.4.2017 (pálení čarodějnic)
Pustiměř: 29.7. - 30.7.2017
Vyškov: 12.8. - 13.8.2017

Okres Znojmo

Ctidružice: 19.5. - 21.5.2017
Vranov nad Dyjí: 12.8. - 13.8.2017
Znojmo: 15.9. - 17.9.2017 (vinobraní)
Trštěnice: 16.9. - 17.9.2017
Vracov: 13.10. - 15.10.2017 (hody)

Kraj Vysočina


Okres Havlíčkův Brod

Vilémovice: 20.5.2017 (poutní slavnost)
Nová Ves u Chotěboře: 20.5. - 21.5.2017
Věž: 21.5.2017
Krucemburk: 26.5. - 28.5.2017
Štoky: 24.6. - 25.6.2017
Havlíčková Borová: 16.6. - 18.6.2017
Přibyslav: 24.6. - 25.6.2017
Kochánov: 5.7.2017
Lučice: 15.7. - 16.7.2017
Hněvkovice: 26.8.2017 (pouťové slavnosti)
Světlá nad Sázavou: 23.9. - 24.9.2017

Okres Pelhřimov

Žirovnice: 15.4. - 17.4.2017
Kamenice nad Lípou: 6.5. - 7.5.2017
Hořepník: 9.6. - 11.6.2017
Černovice: 24.6. - 25.6.2017
Sázava pod Křemešníkem: 10.6. - 11.6.2017
Dobrá Voda u Pacova: 10.6. - 11.6.2017
Humpolec: 22.6. - 24.6.2017 (Bernard Fest)
Horní Cerekev: 24.6. - 25.6.2017
Častrov: 5.8. - 6.8.2017
Rynárec: 12.8. - 13.8.2017
Pelhřimov: 26.8. - 27.8.2017
Želiv: 9.9. - 10.9.2017
Senožaty: 20.5. - 21.5.2017
Pacov: 29.9. - 1.10.2017

Okres Jihlava

Jihlava: 28.6. - 2.7.2017
Batelov: 1.7. - 2.7.2017
Dolní Cerekev: 15.7. - 16.7.2017
Kněžice: 22.7. - 23.7.2017
Jersín: 22.7. - 23.7.2017
Velký Beranov: 22.7. - 23.7.2017
Kamenice u Jihlavy: 22.7. - 23.7.2017
Luka nad Jihlavou: 26.8. - 27.8.2017
Dušejov: 26.8. - 27.8.2017
Brtnice: 1.9. - 3.9.2017
Větrný Jeníkov: 2.9. - 3.9.2017
Věžnice: 27.5. - 28.5.2017
Polná u Jihlavy: 8.9. - 10.9.2017
Ždírec: 28.9. - 1.10.2017

Okres Třebíč

Vladislav: 10.6. - 11.6.2017
Jemnice: 16.6. - 19.6.2017 (Barchan)
Tasov: 1.7. - 2.7.2017
Hornice: 20.5. - 21.5.2017
Litohoř: 20.5. - 21.5.2017
Kojatice: 1.7. - 2.7.2017
Vladislav: 10.6. - 11.6.2017
Budišov: 11.8. - 13.8.2017
Hartvíkovice: 1.9. - 3.9.2017
Račerovice: 1.7. - 2.7.2017
Valeč: 26.8. - 27.8.2017
Studenec: 26.8. - 27.8.2017
Stařeč: 29.7. - 30.7.2017
Náměšť nad Oslavou: 22.7. - 23.7.2017
Koněšín: 25.8. - 27.8.2017
Rouchovany: 12.8. - 13.8.2017, 22.9. - 24.9.2017 (hody)

Okres Žďár nad Sázavou

Mostiště: 21.4. - 23.4.2017
Olší nad Oslavou: 7.5.2017
Žďár nad Sázavou: 12.5. - 14.5.2017
Hamry nad Sázavou: 13.5. - 14.5.2017
Meziříčko: 14.5.2017
Svařenov: 14.5.2017
Lavičky: 28.5.2017
Geršov: 4.6.2017
Černá: 11.6.2017
Radenice: 11.6.2017
Křizanov: 28.5.2017
Zadní Zhořec: 11.6.2017
Velké Meziříčí: 16.6. - 18.6.2017
Velká Bíteš: 23.6. - 25.6.2017
Měřín: 24.6. - 25.6.2017
Dolní Radslavice: 25.6.2017
Petráveč: 25.6.2017
Bobrová: 1.7. - 2.7.2017
Cyrilov: 2.7.2017
Pohořílky: 2.7.2017
Otín: 16.7.2017
Vojnův Městec: 15.7. - 16.7.2017
Vídeň: 16.7.2017
Lhotky: 23.7.2017
Kúsky: 30.7.2017
Osové: 30.7.2017
Oslavice: 6.8.2017
Stránecká Zhoř: 9.7.2017
Osová Bítýška: 22.7. - 23.7.2017
Dalečín: 29.7. - 30.7.2017
Velká Losenice: 29.7. - 30.7.2017
Bystřice nad Pernštejnem: 5.8. - 6.8.2017
Netín: 12.8. - 13.8.2017
Závist: 20.8.2017
Rousměrov: 20.8.2017
Chlumek: 27.8.2017
Kadolec: 12.8. - 13.8.2017
Rovečné: 17.6. - 18.6.2017
Rozsochy: 26.8. - 27.8.2017
Košíkov: 18.8. - 20.8.2017
Dolní Bory: 3.9.2017
Uhřínov: 9.9. - 10.9.2017
Hrbov: 24.9.2017
Blízkov: 24.9.2017




Kyjovské hody 2016

11. listopadu 2016 v 20:59
Místo: Kyjov, Jihomoravský kraj
Termín: 11.11. - 13.11.2016

Atrakce: Extreme, Booster, Star Flyer, Ruské kolo . . .



Poutě 2017

9. listopadu 2016 v 18:58 Poutě 2017
Seznam poutí a akcí s LTZ v kraji: Středočeském, Jihočeském, Pardubickém, Libereckém, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském.

Seznam poutí na Moravě a ve Slezsku (Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina) zde.

Nenašli jste pouť ve vašem městě/obci? napište nám jej do komentářů, děkujeme.

Poslední aktuzalizace: 3.10.2017


Středočeský kraj


Okres Praha-západ

Hradišťko: 17.6. - 18.6.2017
Zvole u Prahy: 14.7. - 16.7.2017
Mníšek pod Brdy: 21.7. - 23.7.2017
Horoměřice: 29.7. - 30.7.2017
Černošice: 12.8. - 13.8.2017
Libčice nad Vltavou: 25.8. - 27.8.2017

Okres Praha-východ

Lázně Toušeň: 6.5. - 7.5.2017
Čestlice: 25.6.2017
Strančice: 28.7. - 30.7.2017
Mukařov: 10.8. - 20.8.2017
Kostelec nad Černými Lesy: 2.9. - 3.9.2017 (posvícení)
Máslovice: 9.9.2017 (posvícení)
Úvaly: 8.9. - 10.9.2017 (posvícení)
Líbeznice: 8.9.2017 (posvícení)
Bašť: 8.9.2017 (posvícení)
Mnichovice: 8.9. - 9.9.2017
Radonice: 15.9.2017 (posvícení)
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: 28.9. - 1.10.2017

Okres Mělník

Kadlín: 22.7. - 23.7.2017
Chorušice: 5.8. - 6.8.2017
Neratovice: 15.4. - 17.4.2017
Lužec nad Vltavou: 27.5.2017
Mělník: 15.9. - 17.9.2017 (vinobraní)
Kralupy nad Vltavou: 23.9.2017 (vinobraní), 30.4.2017 (čarodějnice)
Obříství: 7.10.2017 (posvícení)

Okres Mladá Boleslav

Mladá Boleslav: 27.5. - 28.5.2017 (Fest)
Mnichovo Hradiště: 29.7. - 30.7.2017
Kosmonosy: 6.5. - 7.5.2017, 6.10. - 8.10.2017 (posvícení)

Okres Nymburk

Libice nad Cidlinou: 21.4. - 23.4.2017
Milovice: 16.6. - 18.6.2017 (Votvírák)
Rožďalovice:
Městec-Králové: 15.7. - 16.7.2017, 20.10. - 23.10.2017 (posvícení)
Kostelní Lhota:
Sadská: 26.8. - 28.8.2017 (posvícení)
Nymburk: 2.9. - 3.9.2017 (posvícení)

Okres Kolín

Cerhenice: 21.5.2017
Zásmuky u Kolína: 5.8. - 6.8.2017 (posvícení)
Mrzky:
Kolín: 25.8. - 28.8.2017 (posvícení)
Český Brod: 21.9. - 25.9.2017 (posvícení)
Pečky:
Kouřim:

Okres Kutná Hora

Žleby: 13.5. - 14.5.2017
Sudějov: 29.7. - 30.7.2017
Kácov: 19.8. - 20.8.2017
Starkoč: 19.8.2017
Kutná Hora: 13.4. - 17.4.2017 (Sedlecká pouť)

Okres Benešov

Vlašim: 1.5.2017 (Májové slavnosti)
Neveklov:
Maršovice: 22.4. - 23.4.2017
Ostředek: 20.5. - 21.5.2017
Konopiště:
Vrchotovy Janovice:
Benešov: 1.5.2017 (jarmark)
Netvořice: 19.8. - 20.8.2017
Louňovice pod Blaníkem: (slavnosti)
Votice: (slavnosti)
Sázava: 5.7. - 9.7.2017 (Sázavská pouť)
Trhový Štěpánov:
Týnec nad Sázavou: (posvícení)

Okres Příbram

Dobříš: 20.5.2017 (Májové slavnosti)
Rožmitál pod Třemšínem: 20.5. - 21.5.2017
Jince: 3.6. - 4.6.2017
Nedrahovice-Jesenice: 10.6. - 11.6.2017
Vysoký Chlumec: 16.6. - 18.6.2017
Nechvalice: 18.6.2017
Štětkovice: 18.6.2017
Smolotely: 14.7. - 16.7.2017
Březnice: 29.7. - 30.7.2017
Sedlec-Prčice: 11.8. - 13.8.2017 (posvícení)
Sedlčany: 19.8. - 20.8.2017
Milešov: 20.8.2017
Obděnice: 20.8.2017
Osečany: 29.7. - 30.7.2017
Bohutín: 22.7. - 23.7.2017
Krásná Hora nad Vltavou: 17.9.2017
Příbram: 1.7. - 2.7.2017
Hřiměždice: 22.7. - 23.7.2017
Kamýk nad Vltavou: 9.9. - 10.9.2017

Okres Rakovník

Řevničov: 1.7. - 2.7.2017
Čistá: 22.7. - 23.7.2017
Rakovník: 2.9.2017 (posvícení)
Nové Strašecí: 9.9. - 10.9.2017 (posvícení)

Okres Beroun

Tetín: 20.5. - 21.5.2017
Žebrák: 13.8.2017
Zdice: 13.10. - 15.10.2017 (posvícení)

Okres Kladno

Kladno: 2.9. - 3.9.2017 (dny města)
Tuchlovice: 6.5. - 7.5.2017, 14.10. - 15.10.2017 (posvícení)
Třebíz: 3.6. - 4.6.2017
Družec: 1.7. - 2.7.2017
Smečno: 29.7. - 30.7.2017
Hobšovice: 26.8. - 27.8.2017
Libušín: 29.4. - 30.4.2017
Stochov: 22.9. - 24.9.2017
Svárov: 21.10. - 22.10.2017

Hlavní Město Praha

Praha-Holešovice: 25.2. - 17.4.2017 (Matějská pouť)
Praha-Horní Počernice: 30.4.2017 (Čarodějnice), 28.9. - 1.10.2017 (pouť)
Praha-Vysočany: 14.9. - 17.9.2017 (pouť)
Praha-Kbely: 23.9.2017 (posvícení)
Praha-Prosek: 23.9. - 24.9.2017 (Svatováclavská pouť)
Praha-Břevnov: 6.10. - 8.10.2017 (posvícení)
Praha-Střížkov: 26.5. - 11.6.2017 (u metra, Lunapark Helfer)
Praha-Háje: 15.6. - 9.7.2017, 13.10. - 29.10.2017 (u metra, Lunapark Helfer)
Praha-Čakovice: 7.10.2017 (posvícení)
Praha-Radotín: 14.10. - 15.10.2017 (Havelské posvícení)



Královehradecký kraj


Okres Hradec-Králové

Smidary: 6.5. - 8.5.2017
Nový Bydžov: 12.8. - 14.8.2017 (pouť a posvícení)
Hradec-Králové: 16.9. - 17.9.2017 (dožínky)
Chlumec nad Cidlinou: 21.10. - 22.10.2017 (posvícení)

Okres Náchod

Hořičky: 1.6. - 4.6.2017
Česká Skalice: 6.7. - 9.7.2017 (pouť), 25.8. - 28.8.2017 (posvícení)
Hronov: 15.7. - 16.7.2017
Broumov: 30.6. - 1.7.2017
Police nad Metují: 12.8. - 13.8.2017
Náchod: 12.8. - 13.8.2017
Jaroměř: 21.9. - 24.9.2017

Okres Trutnov

Horní Brusnice: 13.5. - 14.5.2017
Pilníkov: 3.6. - 4.6.2017
Vrchlabí: 10.6. - 11.6.2017
Dolní Branná: duben
Borovnice u Staré Paky: 17.6. - 18.6.2017
Špindlerův Mlýn: 24.6. - 25.6.2017
Vítězná: 1.7.2017 (den obce, sportu)
Dolní Kalná: 1.7. - 2.7.2017
Úpice: 29.7. - 30.7.2017
Hostinné: 5.8. - 6.8.2017 (porcinkule)
Horní Maršov: 12.8. - 13.8.2017
Batňovice: 26.8. - 27.8.2017

Okres Jičín

Miletín: 29.4. - 30.4.2017
Újezd pod Troskami: 6.5.2017
Hořice: 20.5. - 21.5.2017
Nová Paka: 18.8. - 20.8.2017
Pecka: 26.8. - 27.8.2017
Jičín: 13.9. - 17.9.2017 (Jičín město pohádky)

Okres Rychnov nad Kněžnou

Kostelec nad Orlicí: 7.4. - 9.4.2017
Potštejn: 19.5. - 21.5.2017
Dobruška: 26.5. - 28.5.2017
Častolovice: 16.6. - 18.6.2017
Rokytnice v Orlických Horách:
Opočno: 5.8. - 6.8.2017 (porcinkule)
Lukavice:

Pardubický kraj


Okres Chrudim

Bojanov: 17.6. - 18.6.2017
Včelákov: 22.7. - 23.7.2017
Chrudim: 4.8. - 6.8.2017 (Salvátorská pouť)
Ronov nad Doubravou: 12.8. - 13.8.2017
Heřmanův Městec: 25.8. - 28.8.2017
Nasavrky: 2.9. - 3.9.2017

Okres Pardubice

Dříteč: 24.6. - 25.6.2017
Sezemice: 19.8. - 20.8.2017

Okres Svitavy

Opatov: 13.5. - 14.5.2017
Městečko Trnávka: 22.7. - 23.7.2017
Stašov: 12.8. - 13.8.2017
Jevíčko: 19.8. - 20.8.2017
Březová nad Svitavou: 26.8. - 27.8.2017
Svitavy: 2.9. - 3.9.2017
Rohozná: 30.9. - 1.10.2017

Okres Ústí nad Orlicí

Letohrad: 19.5. - 21.5.2017
Brandýs nad Orlicí: 28.5. - 29.5.2017
Rudoltice: 9.6. - 11.6.2017
Tatenice: 24.6. - 25.6.2017
Nekoř: 5.8. - 6.8.2017
Ústí nad Orlicí: 12.8. - 13.8.2017
Jablonné nad Orlicí: 26.8. - 27.8.2017
Žamberk: 8.9. - 10.9.2017
Přívrat: 15.9. - 16.9.2017 (vinobraní)
Kunvald: 28.4. - 30.4.2017
Králíky: 30.9. - 1.10.2017

Liberecký kraj


Okres Česká Lípa

Česká Lípa: 23.6. - 24.6.2017 (Městské slavnosti)
Radvanec: 10.6.2017
Žandov: 10.6.2017
Sosnová: 17.6. - 18.6.2017 (Destruction Derby)
Horní Police: 1.7. - 2.7.2017
Brniště: 7.7. - 9.7.2017
Mařenice: 22.7.2017
Tuhaň: 29.7.2017
Doksy: 29.7.2017
Nový Bor: 11.8. - 13.8.2017

Okres Jablonec nad Nisou

Desná: 27.5. - 28.5.2017
Železný Brod: 9.6. - 11.6.2017 (jarmark)
Zásada: 8.7. - 9.7.2017
Držkov: 25.8. - 27.8.2017
Tanvald: 8.9. - 9.9.2017 (slavnosti)
Velké Hamry: 2.9.2017

Okres Liberec

Jítrava: 12.5. - 14.5.2017
Mimoň: 23.6. - 25.6.2017 (Dny města)
Všelibice: 8.7. - 9.7.2017
Hejnice: 1.7. - 2.7.2017 (slavnosti)
Svijany: 15.7.2017 (pivní slavnosti)
Bílý kostel nad Nisou: 15.7. - 16.7.2017
Kryštofovo Údolí: 29.7. - 30.7.2017
Chrastava: 2.6. - 4.6.2017 (slavnosti)
Dolní Řasnice: 19.8. - 20.8.2017
Hrádek nad Nisou: 25.8. - 27.8.2017
Hlavice: 26.8. - 27.8.2017
Sychrov: 2.9. - 3.9.2017
Liberec-Ruprechtice: 16.9. - 17.9.2017

Okres Semily

Libštát: 29.4. - 30.4.2017
Semily: 23.6. - 25.6.2017
Rovensko pod Troskami: 23.9. - 24.9.2017
Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice: 30.9. - 1.10.2017
Poniklá: 29.7. - 30.7.2017
Tatobity: 4.8. - 6.8.2017
Vysoké nad Jizerou: 5.8.2017
Jilemnice: 12.8. - 13.8.2017

Jihočeský kraj


Okres České Budějovice

Dobrá Voda u Českých Budějovic: 15.4. - 17.4.2017 (Velikonoční pouť)
Holašovice: 27.5. - 28.5.2017
Jankov: 17.6. - 18.6.2017
Hluboká nad Vltavou: 20.5. - 21.5.2017
Svatý Jan nad Malší: 21.5.2017
Ševětín: 10.6. - 11.6.2017
České Budějovice: 2.6. - 3.6.2017 (slavnosti piva)
Čejkovice: 4.6.2017
Týn nad Vltavou: 17.6. - 18.6.2017
Horní Bukovsko: 8.7. - 9.7.2017
Borovany: 15.7. - 16.7.2017
Jílovice: 29.7. - 30.7.2017
Ledenice: 12.8. - 13.8.2017
Dubné: 19.8. - 20.8.2017
Chrášťany: 26.8. - 27.8.2017
Hrdějovice: 26.8. - 27.8.2017

Okres Český Krumlov

Frymburk: 9.6. - 10.6.2017 (slavnosti)
Besednice: 8.7. - 9.7.2017
Horní Planá: 14.7. - 16.7.2017
Benešov nad Černou: 29.7. - 30.7.2017
Brloh: 5.8. - 6.8.2017
Velešín: 2.9. - 3.9.2017
Soběnov: 9.9. - 10.9.2017
Kájov: 14.10. - 15.10.2017

Okres Jindřichův Hradec

Březina u Deštné: 19.5. - 20.5.2017
Slavonice: 17.6. - 18.6.2017
Lomnice nad Lužnicí: 24.6. - 25.6.2017
Kardašova Řečice: 24.6. - 25.6.2017
Stráž nad Nežárkou: 1.7. - 2.7.2017
Studená: 7.7. - 9.7.2017
Kostelní Vydří: 15.7. - 16.7.2017
Jindřichův Hradec: 5.8. - 6.8.2017 (porcinkule)
Jarošov nad Nežárkou: 8.7. - 9.7.2017
Suchdol nad Lužnicí: 12.8. - 13.8.2017
Chlum u Třeboně: 19.8. - 20.8.2017
Nová Včelnice: 19.8. - 20.8.2017
Kunžak: 26.8. - 27.8.2017
Strmilov: 2.9. - 3.9.2017

Okres Písek

Písek: 9.6. - 11.6.2017 (Dotkni se Písku)
Protivín: 28.7. - 30.7.2017
Čížová: 29.7. - 30.7.2017
Putim: 12.8. - 13.8.2017
Milevsko: 24.8. - 27.8.2017 (posvícení)
Sepekov: 9.9. - 10.9.2017, 16.9. - 17.9.2017
Záhoří: 30.9. - 1.10.2017 (posvícení)

Okres Prachatice

Vlachovo Březí: 3.6. - 4.6.2017
Vimperk: 27.5. - 28.5.2017
Stachy: 1.7. - 2.7.2017
Vitějovice: 15.7. - 16.7.2017
Čkyně: 22.7. - 23.7.2017
Lhenice: 29.7. - 30.7.2017
Borová Lada: 29.7. - 30.7.2017
Strunkovice nad Blanicí: 5.8. - 6.8.2017
Vacov: 12.8. - 13.8.2017

Okres Strakonice

Nihošovice: 17.6. - 18.6.2017
Radomyšl: 23.6. - 25.6.2017
Skočice: 1.7. - 2.7.2017
Chelčice: 22.7. - 23.7.2017
Volyně: 5.8. - 6.8.2017
Blatná: 19.8. - 20.8.2017
Bavorov: 12.8. - 13.8.2017
Vodňany: 9.9.2017
Čestice: 9.9. - 10.9.2017
Strakonice: 29.9. - 1.10.2017

Okres Tábor

Hlavatce: 14.5.2017
Opařany: 21.5.2017
Chýnov: 10.6. - 11.6.2017
Malšice: 10.6. - 11.6.2017
Planá nad Lužnicí: 17.6. - 18.6.2017
Veselí nad Lužnicí: 23.6. - 24.6.2017 (slavnosti)
Chotoviny: 1.7. - 2.7.2017
Smilovy Hory: 15.7. - 16.7.2017
Jistebnice: 22.7. - 23.7.2017
Sezimovo Ústí: 16.9. - 17.9.2017

Ústecký kraj


Okres Chomutov

Málkov: 17.6.2017
Vejprty: 29.7.2017
Březno: 19.8. - 20.8.2017
Kadaň: 26.8.2017 (Císařský den)
Měděnec: 9.9.2017
Jirkov: 9.9.2017
Výsluní: 28.9.2017
Strupčice: 30.9. - 1.10.2017

Okres Děčín

Varnsdorf: 30.4.2017 (pálení čarodějnic)
Jiříkov: 3.6. - 4.6.2017
Vilémov u Šluknova: 18.8. - 20.8.2017
Česká Kamenice: 8.9. - 9.9.2017
Jiříkov (Neugersdorf): 28.7. - 2.8.2017

Okres Litoměřice

Litoměřice: 15.9. - 16.9.2017 (vinobraní)
Krabčice: 21.4. - 23.4.2017 (Řípská pouť)
Brozany nad Ohří: 6.5. - 7.5.2017
Stračí: 1.7.2017
Lukavec: 1.7. - 2.7.2017
Čížkovice: 29.7. - 30.7.2017
Chodouny: 22.7.2017
Budyně nad Ohří: 5.8. - 6.8.2017
Roudnice nad Labem: 23.9.2017 (vinobraní)
Štětí: 9.9.2017 (jarmark)
Libochovice: 11.8. - 13.8.2017
Mšené-lázně: 19.8. - 20.8.2017
Třebívlice: 30.9. - 1.10.2017
Lovosice: 28.9.2017

Okres Louny

Jimlín: 20.5. - 21.5.2017
Podbořany: 16.6. - 17.6.2017 (letní slavnosti)
Citoliby: 21.7. - 23.7.2017
Lubenec: 5.8. - 6.8.2017
Touchovice: 12.8. - 13.8.2017
Měcholupy: 12.8. - 13.8.2017
Ročov: 12.8.2017
Tuchořice: 19.8.2017
Žatec: 1.9. - 2.9.2017 (Žatecká Dočesná)

Okres Most

Horní Jiřetín: 12.8. - 13.8.2017
Lužice: 26.8.2017
Most: 9.9.2017 (Mostecká slavnost)
Braňany: 7.10.2017 (posvícení)

Okres Teplice

Teplice: 27.5.2017 (Zahájení lázeňské sezóny)
Duchcov: 9.6. - 10.6.2017 (Casanovské slavnosti)
Proboštov: 17.6. - 18.6.2017
Mstišov: 24.6. - 25.6.2017
Osek: 19.8 - 20.8.2017
Krupka: 9.9. - 10.9.2017 (poutní slavnosti)
Košťany: 16.9. - 17.9.2017

Okres Ústí nad Labem

Ústí nad Labem: 30.4.2017 (pálení čarodějnic), 27.8.2017 (Labské léto), 3.9.2017 (den Severní Terasy)
Chabařovice: 20.5. - 21.5.2017

Karlovarský kraj


Okres Cheb

Lázně Kynžvart: 15.7.2017
Ovesné Kladruby: 12.8. - 13.8.2017

Okres Karlovy Vary

Nejdek: 17.6.2017
Jáchymov: 19.8.2017
Nová Role: 16.9.2017

Okres Sokolov

Sokolov: 30.4.2017 (pálení čarodějnic), 23.6. - 24.6.2017 (Hurá prázdniny, 9.9.2017 (Hornická pouť)
Chlum Svaté Maří: 4.6.2017
Abertamy: 1.7. - 2.7.2017
Chodov: 12.8.2017
Královské Pořičí: 16.9.2017
Oloví: 23.9. - 24.9.2017

Plzeňský kraj


Okres Domažlice

Holýšov: 30.6. - 2.7.2017
Pec pod Čerchovem: 8.7. - 9.7.2017 (Dřevorubecké slavnosti)
Štichov: 15.7. - 16.7.2017
Horšovský Týn: 20.7. - 23.7.2017
Postřekov: 28.7. - 30.7.2017
Staňkov: 28.7. - 30.7.2017
Poběžovice: 18.8. - 20.8.2017 (pouťové slavnosti)
Bělá nad Radbuzou: 15.9. - 17.9.2017
Domažlice: 11.8. - 13.8.2017
Bělá nad Radbuzou: 14.9. - 17.9.2017

Okres Klatovy

Strážov: 21.4. - 23.4.2017 (jarní pouť)
Janovice nad Úhlavou: červen
Klatovy: 6.7. - 9.7.2017
Vrhaveč: 22.7. - 23.7.2017
Kašperské Hory: 5.8. - 6.8.2017
Železná Ruda: 4.8. - 6.8.2017 (slavnosti)
Horážďovice: srpen
Švihov: 1.9. - 3.9.2017
Sušice: 1.9. - 3.9.2017
Chanovice: 16.9. - 18.9.2017 (pouť a posvícení)
Mokrosuky: září
Nýrsko: 7.10. - 8.10.2017 (posvícení)

Okres Plzeň-Jih

Vrčeň: 15.4. - 16.4.2017
Nepomuk: 19.5. - 21.5.2017
Štěnovice: 10.6. - 11.6.2017
Chlumčany: 10.6. - 11.6.2017
Merklín: 4.6.2017
Přeštice: 3.6. - 4.6.2017
Dobřany: 17.6.2017 (Svatovítské slavnosti)
Ves Touškov: 8.7. - 9.7.2017
Stod: 14.7. - 16.7.2017
Oselce: 15.7. - 16.7.2017
Blovice: 9.9. - 10.9.2017

Okres Plzeň-sever

Úherce: 18.3. - 19.3.2017
Vejprnice: 22.4. - 23.4.2017
Zruč-Senec: 6.5. - 7.5.2017
Žihle: 6.5. - 8.5.2017
Heřmanova Huť: 20.5. - 21.5.2017
Kralovice: 24.6. - 25.6.2017
Bezvěrov: 24.6. - 25.6.2017
Úněšov: 8.7. - 9.7.2017
Nýřany: 8.7. - 9.7.2017
Nečtiny: 22.7.2017
Ledce: 29.7. - 30.7.2017
Kožlany: 12.8. - 13.8.2017
Chotíkov: 16.9. - 17.9.2017
Krsy: 5.8. - 6.8.2017
Třemošná: 23.9. - 24.9.2017
Líně: 30.9. - 1.10.2017

Okres Plzeň-město

Plzeň-Doubravka: 15.4. - 23.4.2017
Plzeň-Malesice: 15.4. - 16.4.2017
Nezvěstice: 6.5. - 7.5.2017
Dýšina: 10.6. - 11.6.2017
Plasy: 12.8. - 13.8.2017
Starý Plzenec: 8.9. - 10.9.2017
Křimice: 16.9. - 17.9.2017

Okres Rokycany

Litohlavy: 1.7. - 2.7.2017
Mýto: 23.4.2017
Stupno: 11.8. - 13.8.2017
Volduchy: 26.8. - 27.8.2017

Okres Tachov

Bezdružice: 6.5.2017
Stříbro: 10.6.2017 (slavnosti)
Černošín: 22.4.2017
Sytno: 17.6. - 18.6.2017
Bernartice: 24.6.2017
Cebiv: 24.6.2017
Svojšín: 1.7. - 2.7.2017
Chodová Planá:
Erpužice: 7.7. - 9.7.2017
Trpísty: 15.7. - 16.7.2017
Brod nad Tichou: 22.7. - 23.7.2017
Kokašice: 14.7. - 16.7.2017
Staré Sedlo: 8.7. - 9.7.2017
Planá: 29.7 - 30.7.2017
Tachov: 4.8. - 6.8.2017 (Historické slavnosti)
Sulislav: 12.8.2017
Kladruby: 11.8. - 13.8.2017
Ošelín: 26.8.2017




Kolotoče Košice 2016

2. listopadu 2016 v 13:22
Místo: u OC Cassovia, Košice, Slovensko
Termín: 31.10. - 20.11.2016