Vejprnická pouť 2018

Sobota v 13:33
Místo: Vejprnice, Plzeňský kraj
Termín: 28.4. - 29.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Move It, Autodrom, Lavice Crazy Surf, Létající labutě, Bobová dráha, Lochnesská dráha, Ruské kolo, Houpající loď, Circus, Twister, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětský vláček, Dětské houpačky, Aquazorbing, Skákací hrady . . .



Libštátská pouť 2018

Sobota v 13:24
Místo: Libštát, Liberecký kraj
Termín: 28.4. - 29.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Autodrom, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Disney létající sloni, Skákací hrady . . .

Libická pouť 2018

Sobota v 13:20
Místo: Libice nad Cidlinou, Středočeský kraj
Termín: 27.4. - 29.4.2018

Atrakce (2016): Booster K2, Autodrom, Klece Looping Star, Dětské houpačky, Bungee Trampolíny, Dětský vláček, Houpací loď Pirát, Nafukovací hrad, Nafukovací skluzavka, Strašidelný zámek, Aqua drom, Střelnice (4x), Malý řetízák, Aqua zorbing, Létající labutě, Lavice Crazy Wave, Dětská manéž (kolotoč), Bugy kolotoč (2x), Dětský kolotoč (2x), Bobová dráha, Extreme, Dětský řetízák, Dětská autíčka, Velký řetízák, Jízda na koních . . .





Mostišťská pouť 2018

Sobota v 13:02
Místo: Mostiště, Kraj Vysočina
Termín: 28.4. - 29.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Lavice, Autodrom, Bobová dráha, Létající labutě, Ruské kolo, Twister, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětské houpačky, Aquazorbing, Skákací hrad . . .


Mořkovská pouť 2018

Sobota v 12:48
Místo: Mořkov, Moravskoslezský kraj
Termín: 28.4. - 29.4.2018

Atrakce (2017): Break Dance, Autodrom, Lavice, Létající kačeři, Twister, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Skákací hrad . . .




Doberská pouť 2018

15. dubna 2018 v 12:03
Místo: Dobrá u Frýdku-Místku, Moravskoslezský kraj
Termín: 28.4. - 29.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Booster, Centrifuga, Break Dance, Autodrom, Lavice Mega Star, Létající labutě, Bobová dráha, Housenková dráha, Ruské kolo, Twister, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětský vláček, Trampolíny, Skákací hrady . . .

Videa z poutě zde.








































Brušperská pouť 2018

15. dubna 2018 v 12:01
Místo: Brušperk, Moravskoslezský kraj
Termín: 21.4. - 22.4.2018

Pouťová zábava s kapelou Karm v sobotu od 20h. v areálu travnatého hřiště spolku SK Brušperk.

Atrakce (2017): Extreme, Autodrom, Booster, Lavice Scorpion, Loď Viking, Zvonková dráha, Létající labutě, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská koníčková dráha, Dětská manéž, Trampolíny, Skákací hrad.

Letošní novinka atrakce Break Dance.












Kamenická pouť 2018

15. dubna 2018 v 11:59
Místo: Kamenice nad Lípou, Kraj Vysočina
Termín: 21.4. - 22.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Break Dance, Houpající loď, Létající labutě, Autodrom, Lavice, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Aquazorbing, Trampolíny, Skákací hrad . . .



Řípská pouť 2018

15. dubna 2018 v 11:54
Místo: Krabčice, Ústecký kraj
Termín: 20.4. - 22.4.2017

Atrakce (2017): 2x Extreme, Katapult Bungee, 2x Star Flyer, Kamikaze, 2x Break Dance, Booster, Autodromy, 2x Horská dráha, Bobová dráha, 2x Lochnesská dráha, Lavice Crazy Dance, Lavice Crazy Wave, Chobotnice, 2x Circus, 2x Peklo, 2x Houpající loď, Strašidelný dům, Létající draci, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Jumbo Létající sloni, Dětská manéž, Dětský vláček, Dětské Ruské Kolo, Skákací hrady, Houpačky, Trampolíny, Poníci, Vodní Dětské čluny, 5D Simulator . . .

Vstupné: 50 Kč

Ceny atrakcí od 30 Kč.

Officiální Facebooková stránka s informacemi, odjezdy autobusů . . . zde












Janovická pouť 2018

15. dubna 2018 v 11:48
Místo: Janovice, Moravskoslezský kraj
Termín: 21.4. - 22.4.2018

Atrakce (2017): Mixér, Létající labutě, Twister, Bobová dráha, Housenková dráha, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětský vláček, Skákací hrady . . .

Kolotoče Frýdek-Místek 2018

14. dubna 2018 v 10:38
Místo: u autobusového nádraží, Frýdek-Místek
Termín: 15.4. - 15.5.2018

Po-Pá: 15-19
So-Ne: 14-19

Novinka atrakce Mixér.

Všechny atrakce po 30 Kč, Autodrom 50 Kč pro 2 osoby.

Atrakce (2017): Zvonková dráha, Centrifuga, Autodrom, Vídeňské kolo, Lavice, Létající draci, Klece, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Trampolíny, Skákací hrad . . .










Kostelecká pouť 2018

11. dubna 2018 v 11:20
Místo: Kostelec nad Orlicí, Pardubický kraj
Termín: 13.4. - 15.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Booster, Autodrom, Twister, Houpající loď, Circus, Létající labutě, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Aquazorbing, 4D Simulator, Trampolíny, Skákací hrady, Dětské autíčka . . .


Doubravecká pouť 2018

11. dubna 2018 v 11:09
Místo: louka u kostela sv. Jiří, Plzeň-Doubravka, Plzeňský kraj
Termín: 13.4. - 22.4.2018

Atrakce: Extreme, Booster, Techno Power, 2x Autodrom, Star Flyer, Létající labutě, Bobová dráha, Strašidelný hrad, Lavice, Ruské kolo, 2x Houpající loď, Dětská autíčková dráha, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Jumbo létjaící sloni, Dětská manéž, Dětský vláček, Trampolíny, Skákací hrad, Houpačky, Poníci, 4D Simulator, . . .
















Kolotoče Praha 10 - Hagibor 2018

12. března 2018 v 10:21
Místo: ul. Vinohradská, Praha 10 - Strašnice
Termín: 15.3. - 8.4.2018

Areál Hagibor, Tram zastávka Vinohradské hřbitovy.
Denně 10:00 - 20:00

Atrakce (2017): Autodrom, Lavice Crazy Wave, Horská dráha, Circus, Chobotnice, Klece, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětský vláček, Dětské houpačky, Trampolíny, Skákací hrad . . .




Žirovnická pouť 2018

11. března 2018 v 9:51
Místo: Žirovnice, Kraj Vysočina
Termín: 30.3. - 2.4.2018

Atrakce (2017): Extreme, Break Dance, Autodrom, Lavice, Létající labutě, Bobová dráha, Malý řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Trampolíny, Skákací hrad . . .



Dobrovodská pouť 2018

11. března 2018 v 9:43
Místo: Dobrá Voda u Českých Budějovic, Jihočeský kraj
Termín: 30.3. - 2.4.2018

Atrakce (2017): Centrifuga, Break Dance, Extreme, Autodrom, Lavice, Houpající loď, Bobová dráha, Létající labutě, Peklo, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětská autíčka, Dětské houpačky, Aquazorbing, Skákací hrady, 5D Simulator . . .



Sedlecká pouť 2018

6. března 2018 v 11:27
Místo: Kutná Hora, Středočeský kraj
Termín: 30.3. - 2.4.2018

Atrakce: 2x Extreme, Techno Power, Break Dance, Katapult Bungee, Booster, Move It, Star Flyer, Autodromy, Lavice Avengers, Lavice Crazy Wave, Bobová dráha, Houpající loď, Chobotnice, Létající labutě, Twister, Strašidelný dům, Peklo, Circus, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Létající dráčci, Autíčka, Dětský vláček, Dětská manéž, Trampolíny, Houpačky, Aquazorbing, Skákací hrady, 5D Simulator . . .



































Úherecká pouť 2018

3. března 2018 v 9:52
Místo: Úherce, Plzeňský kraj
Termín: 24.3. - 25.3.2018

Atrakce (2017): Techno Power, Autodrom, Ruské kolo, Lavice Crazy Surf, Bobová dráha, Houpající loď, Klece, Strašidelný hrad, Malý a Velký řetízkový kolotoč, Dětská manéž, Dětské houpačky, Jumbo Létající sloni, Ponící, Skákací hrad, 4D Simulátor . . .

Pátek 23.3.2018 Pouť pro děti z Ústavu sociální péče Zbůch
Pátek 23.3.2018 Pouťový šipkový turnaj Ponorka klub







Poutě 2018

3. března 2018 v 9:14 |  Poutě 2018
Seznam poutí a akcí v kraji: Středočeském, Královéhradeckém, Pardubickém, Libereckém, Jihočeském, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském.

Poslední aktualizace: 18.4.2018
Seznam není kompletní, pracuje se na jeho vývoji.

Středočeský kraj


Okres Praha-západ


Hradištko: 15.6. - 17.6.2018
Zvole u Prahy: 13.7. - 15.7.2018
Mníšek pod Brdy: 21.7. - 23.7.2018
Horoměřice: 28.7. - 29.7.2018
Libčice nad Vltavou: 25.8. - 26.8.2018 (posvícení)

Okres Praha-východ

Lázně Toušeň: 4.5. - 6.5.2018
Strančice: 27.7. - 29.7.2018
Mukařov: 17.8. - 19.8.2018
Úvaly: 7.9. - 9.9.2018 (posvícení)
Stará Boleslav-Brandýs nad Labem: 28.9. - 30.9.2018

Okres Mělník

Chorušice: 4.8. - 5.8.2018


Okres Mladá Boleslav

Mnichovo Hradiště: 27.7. - 29.7.2018

Okres Nymburk

Libice nad Cidlinou: 27.4. - 29.4.2018
Milovice: 15.6. - 17.6.2018 (Votvírák)
Městec-Králové: 14.7. - 15.7.2018
Sadská: 24.8. - 26.8.2018 (posvícení)
Nymburk: 1.9. - 2.9.2018 (posvícení)

Okres Kolín

Cerhenice: 19.5. - 20.5.2018
Zásmuky: 4.8. - 5.8.2018
Kolín: 24.8. - 27.8.2018 (posvícení)
Český Brod: 21.9. - 23.9.2018 (posvícení)


Okres Kutná Hora

Kutná Hora: 29.3. - 2.4.2018
Žleby: 19.5. - 20.5.2018
Sudějov: 28.7. - 29.7.2018
Kácov: 17.8. - 19.8.2018

Okres Benešov

Vlašim: 1.5.2018 (Májové slavnosti)
Neveklov: 12.5. - 13.5.2018
Ostředek: 19.5. - 20.5.2018
Benešov: 1.5.2018 (jarmark)
Netvořice: 18.8. - 19.8.2018
Trhový Štěpánov: 25.8. - 26.8.2018

Okres Příbram

Dobříš: 19.5.2018 (Májové slavnosti)
Rožmitál pod Třemšínem: 19.5. - 20.5.2018
Příbram: 7.7. - 8.7.2018
Smolotely: 21.7. - 22.7.2018
Bohutín: 21.7. - 22.7.2018
Hřiměždice: 21.7. - 22.7.2018
Sedlec-Prčice: 10.8. - 12.8.2018 (posvícení)
Sedlčany: 18.8. - 19.8.2018


Okres Rakovník

Řevničov: 30.6. - 1.7.2018
Čistá: 28.7. - 29.7.2018
Rakovník: 31.8. - 2.9.2018 (posvícení)
Nové Strašecí: 8.9. - 9.9.2018 (posvícení)

Okres Beroun

Zdice: 12.10. - 14.10.2018 (posvícení)

Okres Kladno

Tuchlovice: 5.5. - 6.5.2018
Třebíz: 2.6. - 3.6.2018
Smečno: 28.7. - 29.7.2018

Hlavní město Praha


Královéhradecký kraj


Okres Hradec Králové

Smidary: 5.5. - 6.5.2018
Nový Bydžov: 11.8. - 13.8.2018 (pouť a posvícení)
Hradec-Králové: 14.9. - 15.9.2018 (dožínky)

Okres Náchod

Hořičky: 18.5. - 20.5.2018
Broumov: 29.6. - 1.7.2018
Česká Skalice: 6.7. - 8.7.2018 (pouť), 24.8. - 27.8.2018 (posvícení)
Hronov: 14.7. - 15.7.2018
Náchod: 11.8. - 12.8.2018
Police nad Metují: 18.8. - 19.8.2018
Jaroměř: 28.9. - 30.9.2018

Okres Trutnov

Dolní Branná: 28.4. - 29.4.2018
Pilníkov: 2.6. - 3.6.2018
Borovnice u Staré Paky: 16.6. - 17.6.2018
Špindlerův Mlýn: 22.6. - 24.6.2018
Dolní Kalná: 29.6. - 1.7.2018
Vítězná: 7.7.2018 (den obce)
Úpice: 27.7. - 29.7.2018
Hostinné: 3.8. - 5.8.2018 (porcinkule)
Horní Maršov: 11.8. - 12.8.2018
Batňovice: 25.8. - 26.8.2018

Okres Jičín

Miletín: 14.4. - 15.4.2018
Hořice: 5.5. - 6.5.2018
Nová Paka: 17.8. - 19.8.2018
Pecka: 24.8. - 26.8.2018

Okres Rychnov nad Kněžnou

Potštejn: 18.5. - 20.5.2018
Rychnov nad Kněžnou: 25.5. - 27.5.2018
Dobruška: 25.5. - 27.5.2018
Častolovice: 15.6. - 17.6.2018
Rokytnice v Orlických Horách: 27.7. - 29.7.2018
Opočno: 3.8. - 5.8.2018 (porcinkule)
Lukavice: 18.8. - 19.8.2018


Pardubický kraj


Okres Chrudim

Bojanov: 16.6. - 17.6.2018
Chrudim: 3.8. - 5.8.2018
Ronov nad Doubravou: 10.8. - 12.8.2018
Heřmanův Městec: 24.8. - 27.8.2018
Nasavrky: 1.9. - 2.9.2018

Okres Pardubice

Dříteč: 23.6. - 24.6.2018
Pardubice-Polabiny: 22.9.2018

Okres Svitavy

Opatov: 12.5. - 13.5.2018
Městečko Trnávka: 21.7. - 22.7.2018
Stašov: 11.8. - 12.8.2018
Jevíčko: 18.8. - 19.8.2018
Březová nad Svitavou: 25.8. - 26.8.2018
Svitavy: 1.9. - 2.9.2018
Rohozná: 29.9. - 30.9.2018


Okres Ústí nad Orlicí

Letohrad: 12.5. - 13.5.2018
Brandýs nad Orlicí: 25.5. - 27.5.2018
Rudoltice: 16.6. - 17.6.2018
Ústí nad Orlicí: 17.8. - 19.8.2018
Jablonné nad Orlicí: 24.8. - 26.8.2018


Liberecký kraj


Okres Česká Lípa

Horní Police: 30.6. - 1.7.2018
Brniště: 6.7. - 8.7.2018
Doksy: 28.7.2018
Nový Bor: 18.8. - 19.8.2018

Okres Jablonec nad Nisou

Desná: 11.5. - 13.5.2018
Železný Brod: 8.6. - 10.6.2018 (jarmark)


Okres Liberec

Jítrava: 12.5. - 13.5.2018
Chrastava: 1.6. - 3.6.2018 (slavnosti)
Všelibice: 7.7. - 8.7.2018
Bílý kostel nad Nisou: 14.7. - 15.7.2018
Kryštofovo Údolí: 28.7. - 29.7.2018
Dolní Řasnice: 18.8. - 19.8.2018
Hrádek nad Nisou: 24.8. - 26.8.2018
Hlavice: 25.8. - 26.8.2018
Sychrov: 1.9. - 2.9.2018
Liberec-Ruprechtice: 14.9. - 16.9.2018 (pouť a slavnosti)

Okres Semily

Libštát: 28.4. - 29.4.2018
Semily: 22.6. - 24.6.2018
Poniklá: 28.7. - 29.7.2018
Tatobity: 11.8. - 12.8.2018
Jilemnice: 11.8. - 12.8.2018
Rovensko pod Troskami: 28.9. - 30.9.2018
Rokytnice nad Jizerou-Horní Rokytnice: 29.9. - 30.9.2018



Jihočeský kraj


Okres České Budějovice

Dobrá Voda u Českých Budějovic: 30.3. - 2.4.2018
Hluboká nad Vltavou: 18.5. - 20.5.2018
Svatý Jan nad Malší: 20.5.2018
Ševětín: 26.5. - 27.5.2018
Holašovice: 26.5. - 27.5.2018
Týn nad Vltavou: 16.6. - 17.6.2018
Horní Bukovsko: 7.7. - 8.7.2018
Jílovice: 28.7. - 29.7.2018
Ledenice: 11.8. - 12.8.2018
Dubné: 17.8. - 19.8.2018
Chrášťany: 25.8. - 26.8.2018
Hrdějovice: 25.8. - 26.8.2018

Okres Český Krumlov

Blansko u Kaplice: 28.4. - 29.4.2018
Frymburk: 8.6. - 9.6.2018 (slavnosti)
Besednice: 7.7. - 8.7.2018
Horní Planá: 14.7. - 15.7.2018
Benešov nad Černou: 28.7. - 29.7.2018
Brloh: 4.8. - 5.8.2018
Velešín: 1.9. - 2.9.2018
Soběnov: 8.9. - 9.9.2018
Kájov: 13.10. - 14.10.2018

Okres Jindřichův Hradec

Lomnice nad Lužnicí: 23.6. - 24.6.2018
Kardašova Řečice: 23.6. - 24.6.2018
Stráž nad Nežárkou: 30.6. - 1.7.2018
Studená: 7.7. - 8.7.2018
Kostelní Vydří: 14.7. - 15.7.2018
Jindřichův Hradec: 3.8. - 5.8.2018 (porcinkule)
Suchdol nad Lužnicí: 10.8. - 12.8.2018
Chlum u Třeboně: 18.8. - 19.8.2018
Nová Včelnice: 18.8. - 19.8.2018
Kunžak: 25.8. - 26.8.2018
Strmilov: 1.9. - 2.9.2018

Okres Písek

Písek: 8.6. - 10.6.2018 (slavnosti)
Protivín: 28.7. - 29.7.2018
Čížová: 28.7. - 29.7.2018
Putim: 11.8. - 12.8.2018
Milevsko: 23.8. - 26.8.2018 (posvícení)
Sepekov: 8.9. - 9.9.2018, 15.9. - 16.9.2018
Záhoří: 29.9. - 30.9.2018 (pouť a posvícení)

Okres Prachatice

Vlachovo Březí: 19.5. - 20.5.2018
Vimperk: 26.5. - 27.5.2018
Stachy: 7.7. - 8.7.2018
Vítějovice: 14.7. - 15.7.2018
Čkyně: 20.7. - 22.7.2018
Lhenice: 28.7. - 29.7.2018
Borova Lada: 28.7. - 29.7.2018
Strunkovice nad Blanicí: 4.8. - 5.8.2018
Vacov: 10.8. - 12.8.2018

Okres Strakonice

Mnichov: 29.4.2018
Nihošovice: 16.6. - 17.6.2018
Radomyšl: 22.6. - 24.6.2018
Skočice: 30.6. - 1.7.2018
Chelčice: 21.7. - 22.7.2018
Volyně: 4.8. - 5.8.2018
Blatná: 18.8. - 19.8.2018
Strakonice: 28.9. - 30.9.2018

Okres Tábor

Chýnov: 26.5. - 27.5.2018
Chotoviny: 30.6. - 1.7.2018
Jistebnice: 21.7. - 22.7.2018
Sezimovo Ústí: 15.9. - 16.9.2018

Ústecký kraj


Okres Chomutov

Vejprty: 28.7.2018
Březno: 18.8. - 19.8.2018
Jirkov: 8.9.2018
Strupčice: 28.9. - 30.9.2018

Okres Děčín

Jiříkov: 2.6. - 3.6.2018
Vilémov u Šluknova: 17.8. - 19.8.2018
Česká Kamenice: 8.9.2018
Jiříkov (Neugersdorf): 27.7. - 1.8.2018

Okres Litoměřice

Krabčice: 20.4. - 22.4.2018 (Řípská pouť)
Brozany nad Ohří: 5.5. - 6.5.2018
Stračí: 29.6. - 1.7.2018
Lukavec: 7.7. - 8.7.2018
Čížkovice: 28.7. - 29.7.2018
Chodouny: 21.7.2018
Budyně nad Ohří: 4.8. - 5.8.2018
Libochovice: 10.8. - 12.8.2018
Lovosice: 28.9.2018

Okres Louny

Jimlín: 19.5. - 20.5.2018
Citoliby: 27.7. - 29.7.2018
Lubenec: 3.8. - 5.8.2018
Touchovice: 11.8. - 12.8.2018
Žatec: 31.8. - 1.9.2018 (Žatecká Dočesná)

Okres Most

Horní Jiřetín: 11.8. - 12.8.2018

Okres Teplice

Teplice: 26.5. - 27.5.2018 (Zahájení lázeňské sezóny)
Proboštov: 16.6. - 17.6.2018
Mstišov: 22.6. - 24.6.2018
Osek: 18.8. - 19.8.2018
Krupka: 8.9. - 9.9.2018 (poutní slavnosti)
Košťany: 15.9. - 16.9.2018

Okres Ústí nad Labem

Chabařovice: 19.5. - 20.5.2018



Karlovarský kraj


Okres Cheb

Okres Karlovy Vary

Okres Sokolov


Plzeňský kraj


Okres Domažlice

Štichov: 14.7. - 15.7.2018
Horšovský Týn: 26.7. - 29.7.2018
Postřekov: 28.7. - 29.7.2018
Staňkov: 28.7. - 29.7.2018
Domažlice: 10.8. - 12.8.2018 (Chodské slavnosti a pouť)
Poběžovice: 17.8. - 19.8.2018 (pouťové slavnosti)
Bělá nad Radbuzou: 15.9. - 16.9.2018

Okres Klatovy

Strážov: 28.4. - 29.4.2018
Klatovy: 5.7. - 8.7.2018
Kašperské Hory: 3.8. - 5.8.2018
Horážďovice: 18.8. - 19.8.2018
Švihov: 1.9. - 2.9.2018
Sušice: 1.9. - 2.9.2018
Nýrsko: 6.10. - 7.10.2018 (posvícení)

Okres Plzeň-jih

Nepomuk: 18.5. - 20.5.2018
Stod: 21.7. - 22.7.2018


Okres Plzeň-sever

Úherce: 24.3. - 25.3.2018
Vejprnice: 28.4. - 29.4.2018
Heřmanova Huť: 19.5. - 20.5.2018
Kralovice: 22.6. - 24.6.2018
Úněšov: 7.7. - 8.7.2018
Nýřany: 7.7. - 8.7.2018
Ledce: 27.7. - 29.7.2018
Krsy: 4.8. - 5.8.2018
Kožlany: 10.8. - 12.8.2018
Chotíkov: 15.9. - 16.9.2018

Okres Plzeň-město

Nezvěstice: 5.5. - 6.5.2018
Dýšina: 26.5. - 27.5.2018
Plasy: 11.8. - 12.8.2018
Starý Plzenec: 7.9. - 9.9.2018
Křimice: 15.9. - 16.9.2018

Okres Rokycany

Litohlavy: 30.6. - 1.7.2018
Stupno: 10.8. - 12.8.2018
Volduchy: 25.8. - 26.8.2018

Okres Tachov

Černošín: 28.4. - 29.4.2018
Bezdružice: 5.5. - 6.5.2018
Sytno: 23.6. - 24.6.2018
Svojšín: 30.6. - 1.7.2018
Chodová Planá: 30.6. - 1.7.2018
Erpužice: 6.7. - 8.7.2018
Brod nad Tichou: 21.7. - 22.7.2018
Kladruby: 10.8. - 12.8.2018

Poutě 2018 Morava a Slezsko

11. února 2018 v 9:56 |  Poutě 2018
Seznam poutí a akcí v kraji Moravskoslezském, Zlínském, Olomouckém, Jihomoravském a v kraji Vysočina.

Seznam poutí není kompletní, pracuje se na vývoji.

Víte termín poutě ve Vašem městě/obci? nahlaste nám jej do komentářů, děkujeme.


Poslední aktualizace: 18.4.2018

Moravskoslezský kraj


Okres Frýdek-Místek

Brušperk: 21.4. - 22.4.2018
Janovice: 21.4. - 22.4.2018
Dobrá u FM: 28.4. - 29.4.2018
Staříč: 6.5.2018
Bruzovice: 5.5. - 6.5.2018
Sviadnov: 19.5. - 20.5.2018
Raškovice (Pražmo): 19.5. - 20.5.2018
Čeladná: 12.5. - 13.5.2018
Ostravice: 26.5. - 27.5.2018
Bystřice nad Olší: 2.6.2018 (Radovánky)
Sedliště: 15.6. - 17.6.2018
Krmelín: 22.6. - 24.6.2018
Palkovice: 23.6. - 24.6.2018
Staré Hamry: 14.7. - 15.7.2018
Kunčice pod Onřejníkem: 21.7. - 22.7.2018
Malenovice: 28.7. - 29.7.2018
Metylovice: 11.8. - 12.8.2018
Paskov: 11.8. - 12.8.2018
Fryčovice: 18.8. - 19.8.2018
Hnojník:
Třanovice: 25.8. - 26.8.2018
Kozlovice: 28.9. - 1.10.2018 (krmáš)
Nýdek: 6.10. - 7.10.2018 (krmáš)
Mosty u Jablunkova: 13.10.- 14.10.2018

Okres Nový Jičín

Bělotín: 21.4. - 22.4.2018
Mořkov: 28.4. - 29.4.2018
Suchdol nad Odrou: 26.5. - 27.5.2018
Ženklava: 3.6.2018
Odry: 16.6.2018 (Oderský den)
Štramberk: 12.5. - 13.5.2018
Rožnov pod Radhoštěm: 22.7.2018
Vražné: 21.7.2018 (slavnosti obce)
Veřovice: 12.8.2018
Kopřivnice: 24.8. - 26.8.2018
Studénka: 25.8. - 26.8.2018
Příbor: 8.9. - 9.9.2018

Okres Ostrava-město

Stará Ves nad Ondřejnicí: 23.6. - 24.6.2018
Ostrava-Stará Bělá: 12.5. - 13.5.2018
Ostrava-Svinov: 23.6. - 24.6.2018
Ostrava-Polanka nad Odrou: 21.7. - 22.7.2018
Ostrava-Bartovice: 28.7.2018
Ostrava-Pustkovec: 2.9.2018 (krmáš)
Ostrava-Poruba: 8.9. - 9.9.2018
Vratimov: 23.6. - 24.6.2018
Šenov: 25.8.2018
Klimkovice: 7.9. - 8.9.2018 (jarmark)
Václavovice: 28.9.2018

Okres Karviná

Horní Suchá: 6.5.2018
Orlová: 26.5.2018 (Den města)
Karviná: 8.6. - 9.6.2018 (Dny Karviné)
Český Těšín: 15.6. - 17.6.2018 (Svátek Tří Bratří)
Dolní Lutyně: 23.6. - 24.6.2018
Albrechtice u Českého Těšína: 1.7.2018
Rychvald: 5.7. - 6.7.2018
Petřvald: 14.7. - 15.7.2018
Stonava: 21.7. - 22.7.2018
Dětmarovice: 21.7. - 22.7.2018
Havířov: 7.9. - 8.9.2018 (Hornické slavnosti)

Okres Opava

Markvartovice: 25.5. - 27.5.2018 (odpust)
Píšť: 10.8. - 13.8.2018 (odpust)
Kravaře-Kouty: 10.8. - 12.8.2018 (odpust)
Kobeřice: 10.8. - 12.8.2018 (odpust)
Šilheřovice: 17.8. - 19.8.2018 (odpust)
Kravaře: 23.8. - 27.8.2018 (Kravařský odpust)
Hrabyně: 11.8. - 12.8.2018
Hlučín: 1.9. - 2.9.2018 (krmáš)

Okres Bruntál

Vrbno pod Pradědem: 8.6. - 10.6.2018 (slavnosti)
Bruntál: 15.6. - 17.6.2018 (slavnosti)
Leskovec nad Moravicí: 10.8. - 12.8.2018 (hody)

Olomoucký kraj


Okres Olomouc

Uničov: 1.5.2018 (Májová pouť)
Grygov: 19.5.2018 (hody)
Červenka: 4.8. - 5.8.2018
Nová Hradečná: 11.8. - 12.8.2018
Cholina: 11.8. - 12.8.2018 (hody a pouť)
Štěpánov: 10.8. - 12.8.2018 (hody)
Hnojice: 18.8. - 19.8.2018 (hody)
Dub nad Moravou: 1.9. - 2.9.2018 (hody)


Okres Prostějov

Plumlov: 24.5. - 27.5.2018 (hody)

Okres Přerov

Drahotuše: 21.7. - 22.7.2018
Kojetín: 17.8. - 19.8.2018 (hody)

Okres Šumperk

Libina: 22.4.2018
Staré Město pod Sněžníkem: 27.7. - 29.7.2018
Úsov: 19.8.2018

Okres Jeseník


Zlínský kraj


Okres Vsetín

Loučka u Vsetína: 21.4. - 22.4.2018
Pozděchov: 21.4. - 22.4.2018
Valašská Polanka: 23.6. - 24.6.2018
Zašová: 7.7. - 8.7.2018
Karolinka: 15.7.2018
Rožnov pod Radhoštěm: 22.7.2018
Hovězí: 21.7. - 22.7.2018
Hutisko-Solanec: 6.5.2018
Velké Karlovice: 4.8. - 5.8.2018


Okres Zlín

Halenkovice: 21.4. - 22.4.2018
Otrokovice: 1.5.2018 (Májová pouť)
Štítná nad Vláří: 5.5. - 6.5.2018
Pohořelice: 12.5. - 13.5.2018
Všemina: 12.5. - 13.5.2018
Mysločovice: 26.5. - 27.5.2018
Luhačovice: 8.7.2018
Veselá: 28.7. - 29.7.2018
Provodov: 5.8. - 6.8.2018
Štípa: 8.9. - 9.9.2018
Uherský Brod: 5.10. - 6.10.2018
Kudlov: 29.9. - 30.9.2018

Okres Uherské Hradiště

Velehrad: 4.7. - 5.7.2018

Okres Kroměříž

Míškovice: 9.6. - 10.6.2018
Rajnochovice: 28.7. - 29.7.2018
Kvasice: 11.8. - 12.8.2018
Chropyně: 1.9. - 2.9.2018 (hody)
Koryčany: 8.9. - 9.9.2018

Jihomoravský kraj


Okres Blansko

Velké Opatovice: 21.4. - 22.4.2018
Bořitov: 28.4. - 29.4.2018
Knínice: 28.4. - 29.4.2018
Cetkovice: 5.5. - 6.5.2018
Skalice nad Svitavou: 26.5. - 27.5.2018
Vavřinec-Veselice: 9.6. - 10.6.2018
Svitávka: 23.6. - 24.6.2018
Valchov: 30.6. - 1.7.2018
Letovice: 30.6. - 1.7.2018
Deštná: 30.6. - 1.7.2018
Lysice: 30.6. - 1.7.2018
Vysočany: 7.7. - 8.7.2018
Šebetov: 20.7. - 22.7.2018
Boskovice: 28.7. - 29.7.2018
Voděrady: 18.8. - 19.8.2018
Žďárná: 24.8. - 26.8.2018
Vanovice: 29.9. - 30.9.2018

Okres Brno-město

Brno: 25.5. - 17.6.2018 (Ignis Brunensis)

Okres Brno-venkov

Rosice: 26.5. - 27.5.2018
Dolní Kounice: 10.6.2018
Vysoké Popovice: 22.6. - 24.6.2018
Rajhrad: 30.6. - 1.7.2018
Oslavany: 14.7. - 15.7.2018
Ivančice: 28.7. - 29.7.2018
Pozořice: 11.8. - 12.8.2018
Blučina: 18.8. - 20.8.2018 (hody)
Zakřany: 11.8. - 12.8.2018
Zbraslav u Brna: 1.9. - 2.9.2018
Židlochovice: 8.9. - 9.9.2018 (hody)

Okres Břeclav

Podivín: 30.6. - 1.7.2018 (hody)
Hustopeče: 17.8. - 19.8.2018 (hody)
Mikulov: 7.9. - 9.9.2018 (vinobraní)
Lanžhot: 15.9. - 18.9.2018 (hody)
Břeclav: 28.9. - 30.9.2018 (Svátováclavské slavnosti)

Okres Hodonín

Blatnice pod Svatým Antonínkem: 16.6. - 17.6.2018
Bzenec: 10.8. - 12.8.2018
Strážnice: 11.8. - 12.8.2018
Šardice: 28.9. - 1.10.2018 (hody)
Dolní Bojanovice: 30.9. - 2.10.2018 (hody)
Dubňany: 13.10. - 14.10.2018 (hody)
Lipov: 27.10. - 28.10.2018 (hody)
Kyjov: 9.11. - 11.11.2018 (hody)

Okres Vyškov

Pustiměř: 28.7. - 29.7.2018
Vyškov: 11.8. - 12.8.2018

Okres Znojmo

Ctidružice: 18.5. - 20.5.2018
Vranov nad Dyjí: 11.8. - 12.8.2018
Znojmo: 14.9. - 16.9.2018 (vinobraní)
Trštěnice: 15.9. - 16.9.2018
Vracov: 20.10. - 21.10.2018 (hody)


Kraj Vysočina


Okres Havlíčkův Brod

Vilémovice: 19.5.2018 (poutní slavnost)
Nová Ves u Chotěboře: 19.5. - 20.5.2018
Krucemburk: 25.5. - 27.5.2018
Štoky: 9.6. - 10.6.2018
Havlíčková Borová: 15.6. - 17.6.2018
Přibyslav: 23.6. - 24.6.2018
Kochánov: 5.7.2018
Lučice: 13.7. - 15.7.2018
Hněvkovice: 25.8.2018 (pouťové slavnosti)
Světlá nad Sázavou: 28.9. - 30.9.2018


Okres Pelhřimov

Žirovnice: 30.3. - 2.4.2018
Kamenice nad Lípou: 21.4. - 22.4.2018
Senožaty: 19.5. - 20.5.2018
Sázava pod Křemešníkem: 26.5. - 27.5.2018
Dobrá Voda u Pacova: 26.5. - 27.5.2018
Humpolec: 22.6. - 23.6.2018 (Bernard Fest)
Častrov: 4.8. - 5.8.2018
Rynárec: 10.8. - 12.8.2018
Pelhřimov: 24.8. - 26.8.2018
Želiv: 8.9. - 9.9.2018
Pacov: 29.9. - 30.9.2018


Okres Jihlava

Třešť: 28.4. - 29.4.2018
Věžnice: 26.5. - 27.5.2018
Jihlava: 25.6. - 2.7.2018
Batelov: 30.6. - 1.7.2018
Dolní Cerekev: 14.7. - 15.7.2018
Kněžice: 21.7. - 22.7.2018
Velký Beranov: 21.7. - 22.7.2018
Kamenice u Jihlavy: 28.7. - 29.7.2018
Jersín: 28.7. - 29.7.2018
Luka nad Jihlavou: 24.8. - 26.8.2018
Dušejov: 24.8. - 26.8.2018
Brtnice: 1.9. - 2.9.2018
Větrný Jeníkov: 1.9. - 2.9.2018
Polná u Jihlavy: 7.9. - 9.9.2018
Ždírec: 29.9. - 30.9.2018


Okres Třebíč

Vladislav: 26.5. - 27.5.2018
Jemnice: 15.6. - 18.6.2018 (Barchan)
Tasov: 30.6. - 1.7.2018
Náměšť nad Oslavou: 21.7. - 22.7.2018
Stařeč: 28.7. - 29.7.2018
Budišov: 11.8. - 12.8.2018
Konešín: 24.8. - 26.8.2018
Hartvíkovice: 1.9. - 2.9.2018
Valeč: 14.9. - 16.9.2018
Račice u Hrotovic: 29.9. - 30.9.2018


Okres Žďár nad Sázavou

Mostiště: 28.4. - 29.4.2018
Žďár nad Sázavou: 9.5. - 13.5.2018 (2. největší pouť)
Velké Mezíříčí: 16.6. - 17.6.2018
Velká Bíteš: 22.6. - 24.6.2018
Měřín: 23.6. - 24.6.2018
Vojnův Městec: 14.7. - 15.7.2018
Stránecká Zhoř: 14.7. - 15.7.2018
Osová Bítýška: 21.7. - 22.7.2018
Dalečín: 27.7. - 29.7.2018
Velká Losenice: 28.7. - 29.7.2018
Bystřice nad Pernštejnem: 11.8. - 12.8.2018
Netín: 18.8. - 19.8.2018

Další články


Kam dál